Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu
Stolarz
Miejsce pracy: Sławoszowice
Numer: StPr/24/0109
OBOWIĄZKI:
ręczna obróbka; przerzynanie, struganie dłutowanie, wiercenie klejenie, okleinowanie, montowanie, wykańczanie;wykonywanie za pomocą narzędzi do ręcznej obróbki drewna oraz maszyn i urządzeń do obróbki drewna różnego rodzaju komponentów mebli, stolarki budowlanej z wykorzystaniem drewna oraz materiałów drewno podobnych t.j. płyt, oklein;właściwy dobór narzędzi stolarskich do wykonania prac stolarskich i umiejętność posługiwania się tymi narzędziami;obsługa i właściwe przygotowanie do pracy podstawowych obrabiarek drewna; piły tarczowe i taśmowe, strugarki, frezarki, wiertarki i inne;montaż mebli oraz stolarki budowlanej i wykańczanie ich powierzchni z zakryta strukturą drewna oraz z widoczną struktura drewna (na mat, połysk i półpołysk);organizacja stanowiska pracy; właściwy dobór narzędzi i materiałów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: odpowiedzialność
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: pracowitość
Uprawnienia: obsługa narzędzi stolarskich

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sławoszowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu