Tatuażysta

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Tatuażysta
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1474
OBOWIĄZKI:
Rysowanie szkiców, tatuowanieMiejsce pracy: ul. Wincentego Stysia 33a, 53-527 WrocławForma umowy: umowa zlecenie na 1 rok, 160 godzin miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach od 11.00-19.00Sala H
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tatuażysta
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: tatuowanie ciała

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie staż pracy 3 miesiace na w/w stanowisku uumiejetność : tatuowanie ciała Tatuażysta w stylu Grafika, ornamentumiejętność tatuowania w stylu " japońskim" znajomosć jezykabiałoruskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie do kontaktów z klientami

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28 do 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2024-04-10
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław