Twórca materiałów szkoleniowych z języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1643
OBOWIĄZKI:
- utworzenie 80 materiałów dydaktycznych z zakresu języka angielskiego - przygotowanie testów poziomujących dla cyklu kursów językowych pod nazwą Kurs języka angielskiego na poziomie A1, A2, B1, B2, C1.Umowa o dzieło.Liczba godzin wykonywanych w miesiącu około 50.Przewidywany czas zatrudnienia 3 lata.Oferta pracy dostępna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy brak wymagań, jęz. angielski C1 w mowie i piśmieDoświadczenie minimum 3 miesiące na stanowisku native speaker języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu