Copywriter

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Copywriter
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1407
OBOWIĄZKI:
Utworzenie 144 komunikatów w formie artykułów w dziedzinie doświadczenia w zawodzie korespondenta i porad dla dziennikarzy oraz 144 sloganów reklamowych dotyczących pracy w zawodzie korespondenta na rosyjskojęzyczną stronę internetową; utworzenie 144 krótkich postów na bloga w języku rosyjskim na temat doświadczenia w zawodzie korespondenta.Rodzaj umowy: umowa o dzieł. Przewidywalny okres zatrudnienia: 3 lata. Oferta pracy dostęna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe w zawodzie korespondenta 3 lata.Wykształcenie min. średnie w dziedzinie dziennikarstwo.Język rosyjski C2 - w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2024-04-08
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław