Młodszy specjalista ds. zarządzania projektami

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1381
OBOWIĄZKI:
Monitorowanie i analizowanie danych KPI dotyczące wydajności projektu z systemów wewnętrznych i zewnętrznych oraz tworzenie raportówUłatwienie sprawnego funkcjonowania i zgodności z wewnętrznymi proceduramiWspółpraca z zespołami lokalnymi i centralnymiKoordynowanie lokalnych próśb i informacji zwrotnych w celu standaryzacji procesów i wdrażania zmian procesowych w istniejących raportach i narzędziach oraz organizowania szkoleń w zakresie zmian.Praca na czas określony: 2 lataGodziny pracy 8:00 - 16:00Oferta pracy dostęna w sali E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, 2 lata doświadczenia przy koordynacji projektów,Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice,umiejętność pracy pod presją czasu, analityczne myślenie, bardzo dobra komunikacja interpersonalna,jęz. angielski C1 w mowie i piśmie do komunikacji z klientami firmy i wspólpracownikami

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 300 do 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2024-04-19
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław