Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Piekarz
Miejsce pracy: Żelazno
Numer: StPr/24/0115
OBOWIĄZKI:
Do Twoich zadań należeć będzie:ocena jakości surowców otrzymanych z magazynu,przygotowanie półproduktów,dzielenie i formowania ciast,kontrolowanie procesu wypieku,przygotowanie produktów zgodnie z recepturami i zamówieniami,prowadzenie produktu od momentu przygotowania surowców do pełnego wypieku,ocena jakości przygotowanych produktów,dbanie o standardy firmy,obsługa sprzętu, maszyn i urządzeń, wykorzystywanych w procesie produkcji,dbanie o czystość, porządek i bezpieczeństwo na dziale piekarni.Oferujemy:umowa o pracę,stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,przyjazną atmosferę w pracy,dodatek za pracę w godzinach nocnych,dodatek stażowy,zniżki dla pracowników na asortyment firmowy,ubezpieczenie grupowe,częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy powyżej 10 km
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: Czeladnik -piekarz
Uprawnienia: punktualność, uprzejmość, lojalność, zaangażowanie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żelazno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku