Portier

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko portiera

w Dziale Ochrony Mienia

Portier
Miejsce pracy: Wrocław, plac Uniwersytecki 1
Nr ref.: Portier.34.DOM.MR.

Nazwa stanowiska: Portier

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 1, 3/4

Zakres obowiązków:
  • Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym  i terenem przyległym.
  • Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji przebiegu dyżurów w książce dyżurów.
  • Obserwowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących z budynku, szczególnie pod kątem wnoszenia i wynoszenia rzeczy oraz mienia.
  • Podejmowanie odpowiednich działań w przypadku zakłócenia porządku, zagrożenia lub podejrzenia popełnienia przestępstwa albo wykroczenia.
  • Podejmowanie doraźnych i możliwych czynności zabezpieczających w przypadku pożaru, awarii i innych zdarzeń losowych.
  • Kwaterowanie gości w pokojach gościnnych, tj. spisanie danych meldunkowych gości, wydanie karty pobytu oraz wydanie klucza do wyznaczonego pokoju.*
  • Przyjmowanie i przekazywanie adresatom korespondencji.*

*dotyczy Domów Studenckich

Wykształcenie
  • Wykształcenie średnie.
Wymagania konieczne:
  • Umiejętność obsługi komputera oraz systemów monitoringu.
  • Gotowość do przyswajania wiedzy z zakresu funkcjonowania urządzeń i systemów
    elektronicznych instalowanych na obiektach.
  • Kultura osobista, sumienność, rzetelność, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie ze stresem.
  • Niekaralność za czyny umyślne.
  • Praca zmianowa i nocna, również niedziele i święta.
Wymagania pożądane:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.